Fotelowy organizer

Miałam w weekend trochę więcej wolnego czasu, dlatego mogłam na spokojnie pobuszować w zasobach Pinterest. Jest to niewyczerpane źródło inspiracji w wielu dziedzinach, także w zakresie szydełkowego rękodzieła. Wśród przeróżnych mniej lub bardziej ciekawych rzeczy, znalazłam taki oto organizer.Bardzo  mi się ten pomysł spodobał i chociaż osobiście nie oglądam telewizji (więc piloty leżą sobie spokojnie na ich stałym miejscu) postanowiłam zrobić podobną rzecz. Z przeznaczeniem na książki, które bardzo lubię czytać.
Organizer składa się z 8 babcinych kwadratów, wykonanych z kordonka nowosolskiego 50x12. Zastanawiam się czy go chociaż lekko nie wykrochmalić, ale nie byłam pewna czy nie usztywni się zbyt mocno. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zastosowanie grubszych nici, niestety akurat nie miałam nic takiego w odpowiednim kolorze.
Jak Wam się podoba? A może ktoś już skorzystał z tego pomysłu?

Pozdrawiam :) 

Komentarze

 1. Bardzo fajny :) zastanawiam się nad czymś podobnym do łazienki, na szczotki i grzebienie. I też lubię książki tej autorki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł! No i piękne wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł, super wykonanie i wszystko na swoim miejscu:) pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy pomysł na wszystko nawet do robótek. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Babcine kwadraty sprawdzają się na różne sposoby:) Super!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny pomysł :) Ja bym ewentualnie podszyła sztywniejszą taśmę na wewnętrznym brzegu kieszonki zamiast usztywniania całości w krochmalu ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny organizer ! :) A jak on się trzyma na tej sofie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest założony, obicie fotela jest dosyć ostre i całkiem dobrze się trzyma :).

   Usuń
 8. Super Ci to wyszło. Ja jakoś nie ogarnęłam tego pinteresta. Może w końcu przyszedł czas. I też poszukam tam nowych inspiracji. U mnie by taki organizer sie nie sprawdził, bo mam obicia boków skórzane, ale można byłoby wykorzystać na zabawki dla dzieci wieszając na ścianie☺Pozdrawiam☺

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny! Pomysłowy i praktyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajny pomysł :) ja też uwielbiam czytać, więc w wolnej chwili pozwolę sobie zainspirować się Twoim dziełem :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mnie też spodobał się ten pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 12. Kasiu zainspirowałaś mnie:) Chyba zrobię coś podobnego:) Świetne;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz