Świąteczne łapki kuchenne

Święta coraz bliżej, przygotowania trwają, umyłam wczoraj okna a dzisiaj leje deszcz :(. Na białe Boże Narodzenie raczej nie ma co liczyć dlatego postanowiłam stworzyć kilka namiastek białego puchu.
Jedną z nich są moje świąteczne łapki do kuchni z motywem śnieżynki. Wzór znajdziecie tutaj.


Wykonane są z najgrubszego kordonka nowosolskiego 50 x 12. Mają ok 20 cm na 20 cm. Są dosyć ażurowe, do gorących rzeczy raczej się nie nadają. Takie drobiazgi ale bardzo ładnie ozdabiają kuchnię. Przygotowałam jeszcze jedną kuchenną ozdobę świąteczną, ale pochwalę się nią później.

Pozdrawiam serdecznie ;)

Komentarze

 1. Śliczne, urokliwe bardzo, ale to właśnie drobiazgi zmieniają nasz dom i nadają mu charakteru. Pozdrawiam i czekam na następny swiąteczny drobiazg. Robiłam ten motyw tylko coś od początku mi się ściągał.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może i mało przydatne, ale jak cieszą oko:) Też lubię takie drobiazgi. Już czekam na coś nowego!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aj tam z użytecznością ;) Są urocze i tworzą cudny, świąteczny klimat. A to chyba najważniejsze :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Super :) Jak dla mnie idealne połączenie kolorów - takie ,,mikołajowe" :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne łapki.Świetny dodatek do dekoracji.Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł, to nic, że do gorących rzeczy się nie nadają, są cudowne i to się liczy :) a ja mam nadzieję, że mimo wszystko Święta białe będą, będę wierzyć w to, aż się rozczaruję ;) u nas rano śnieg pięknie prószył, w zasadzie nawet do południa były takie zawieruchy były, ale temperatura wzrosła i po śniegu, ale jakaś namiastka była ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz