Zainspiruj się w grudniu

W grudniu najbardziej zapracowaną osobą na świecie jest Mikołaj. U nas ma nawet podwójną pracę bo najpierw 6-go grudnia roznosi upominki, a w Wigilię już konkretne prezenty. Jestem pewna, że nie byłoby to możliwe bez jego zastępu pomocników, na czele z czerwononosym Rudolfem :).
Renifery to piękne i przesympatyczne zwierzęta (szczególnie te z zaprzęgu Mikołaja) i dlatego do grudniowego odcinka serii "Zainspiruj się w..." wybrałam wzory na renifera Rudolfa. 

Wzory bezpłatne - Wzory płatne -Kilka wariacji na temat Rudolfa :) -

A na koniec mój faworyt :D -Jak Wam się podobają wybrane przeze mnie wzory? Przesympatyczne stworzenia, prawda? Ja już się zdecydowałam, jeżeli tylko czas mi pozwoli to planuję dzisiaj zabrać się za jego dzierganie bo sanie z prezentami już czekają, a do Mikołajek zostały tylko dwa dni :). Ale chwilowo zabrałam się za nieco inne rękodzieło - pieczenie pierników, które muszą poleżeć, żeby nabrać swojego charakterystycznego smaku. Mój dziadek był cukiernikiem, wyrosłam na tym pierniku i bez niego i jego zapachu nie wyobrażam sobie świąt :).

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli :D

Komentarze

 1. Ostatnie zdjęcie to też mój faworyt:) Ale na koszatniczkę ciężko by było coś takiego zrobić:) U mnie pierniki zawsze robi mąż i staram się go zagonić do zarobienia ciasta:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie reniferki słodkie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne, ma ktoś czas na sprzedaż? Faworyt najlepszy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysły na reniferki :) Póki co moje umiejętności nie pozwalają nawet na marzeniu o wykonaniu takich :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za świetny wpis - wszystkie reniferki w jednym miejscu - dodaję do ulubionych :) W tym roku trochę za późno, bo wszystkie renifery robiłam we wrześniu, ale na przyszły rok będzie jak znalazł :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz