Zainspiruj się w lutym

Idzie luty podkuj buty... Rzeczywiście w ostatnich dniach luty pokazuje, że na wiosnę musimy jeszcze trochę poczekać. Ponieważ zdecydowanie lepiej znoszę upały niż mrozy wyciągnęłam ostatnio z dna szuflady porządne wełniane skarpety.  I to właśnie one nasunęły mi pomysł na temat lutowego odcinka serii "Zainspiruj się w ...".
Technik wykonania jest wiele, mogą być zrobione na drutach, na szydełku czy nawet na obręczy dziewiarskiej. Osobiście nigdy jeszcze nie próbowałam zrobić skarpet, ale chyba nie taki diabeł straszny :).
Teraz nie pozostaje już nic innego jak złapać szydełka czy druty w dłonie i zabrać się za dzierganie :). Kto pierwszy pochwali się swoim dziełem?

Miłego dziergania :)
Kasia

Komentarze

 1. Uwielbiam takie skarpety, ale dostaję od koleżanki,więc nie będę robić:) Cudownie grzeją! !! Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne skarpety :) w tym roku pewnie odpuszczę sobie ich dzierganie, ale może za rok?

  I jeszcze mam jedną sprawę (nie widzę Twojego adresu e-mail, więc nie mam jak tego załatwić po tajniacku^^). Widzę, że przez przypadek wybrałam taką samą nazwę dla postów z inspiracjami na kolejne miesiące. Przepraszam Cię za to, to naprawdę czysty przypadek... Od marca zmienię nazwę tego cyklu u siebie. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz za ten przypadkowy błąd...

  OdpowiedzUsuń
 3. Też jeszcze niestety nie miałam okazji takich zrobić, a chciałabym bo są piękne !

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale wspaniałe inspiracje skarpetkowe! Marzą mi się takie, a jak można je wykonać na obręczy dziewiarskiej, to jeszcze tylko obręczy mi brakuje - kolej ny pretekst, aby marudzić nie Mężowi o kupno ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe inspiracje skarpetkowe. Planowałam zrobić sobie na zimę ciepłe skarpety, ale niestety wyszło jak wyszło i skończyło się na kupnych:). Podobają mi się te na robione na drutach mają takie delikatne wzory:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne inspiracje :) Te na drutach najładniejsze ;) chyba już czas zakupić druty ;P

  OdpowiedzUsuń
 7. Akurat jestem na etapie zachwytu nad wszystkim, co zostało zrobione na drutach.
  Propozycje pokazane przez Ciebie obfitują w piękne drutowe projekty. Inspiracje w sam raz dla mnie :))
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz