Urlop

Na te kilka tygodni człowiek czeka przez cały rok, a kiedy już się doczeka to czas błyskawicznie przyspiesza i nie wiadomo kiedy już jest po :(. Jestem właśnie w trakcie tego słodkiego lenistwa, ale w tym roku postanowiłam, że zrobię sobie urlop od rękodzieła. Niestety w praktyce jest to niewykonalne, ale robię po prostu mniej i spokojniej.
Dlatego też dzisiaj nie będzie żadnych szydełkowych czy drutowych prac. Pochwalę się za to kwiatami jakie pięknie u mnie kwitną. Kto obserwuje moje konto na Instagram pewnie kilka z tych zdjęć już widział. 
A zatem, zapraszam dzisiaj do mojego ogrodu :).Niestety, część z nich już przekwitła, ale za to kolejne szykują się do pokazania swojego piękna. W ogrodzie cały czas coś się dzieje, od wczesnej wiosny do późnej jesieni :).

Pozdrawiam!
Kasia

Komentarze

 1. Cudowne okazy! Kasiu miłego wypoczynku!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękny masz ogród Kasiu, z pewnością jest Twoją oazą. Wypoczywaj, rozpieszczaj się, myśl o sobie, poświęć sobie czas, bo urlop to czas magiczny, bo tak magicznie czas szybko płynie. Pozdrawiam

   Usuń
 2. Piękne roślinki. I jaka feria barw!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kwiaty są piękne. Doceniam, bo każda roślinka wymaga pielęgnacji, ma swoje warunki , a te okazy są iście przepiękne! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyobrażam sobie cały Twój ogród, taki piękny, kwitnący i kolorowy :) Tak, to nawet urlop w domu jest przyjemnością :) Odpoczywaj!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie u Ciebie :)
  Miłego urlopowania :)


  OdpowiedzUsuń
 6. Kasieńko, przewiązuj wszystkie kwiatki czerwoną wstążką, żeby ktoś Ci ich nie zauroczył:) Są cudowne;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, ale dałaś mi zadanie do wykonania :D. Chyba w tym roku już nie zdążę, zostawię to na przyszłą wiosnę :D. A tak w ogóle to mam coś z czarownicy, postaram się jakoś je ochronić :D.

   Usuń
 7. Piękne kwiaty🌺 nie dziwi mnie że jesteś z nich dumna😀Też byłabym.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz