Serwetka do koszyczka nr 2

Jest takie powiedzenie do trzech razy sztuka, mi ta sztuka w przypadku serwetki do koszyczka udała się przy drugiej próbie. Niecały miesiąc temu pokazywałam Wam serwetkę jaką zrobiłam do koszyczka wielkanocnego. Niestety wyszła sporo za duża jak na gabaryty mojego koszyczka :(.
Pewnie jeszcze sporo czasu by upłynęło zanim zabrałabym się za kolejną, ale w weekend na jednej z grup na fb zauważyłam śliczną serwetkę w tulipany. Niewielki wymiar oraz typowo wiosenny motyw tak mnie zmotywował, że w jedno popołudnie powstała kolejna serwetka.Nie jest wcale taka mała, ma ok. 37 cm. Koszyczek będzie po prostu w całości przykryty śliczną serwetką :). Oczywiście wykonana jest z kordonka nowosolskiego w kolorze natura, szydełkiem nr 2 mm.

Przy okazji muszę się pochwalić, że wzbogaciłam się o kolejne szydełka Clover Amour. Moje zauroczenie nimi tylko się pogłębiło ...

Pozdrawiam :)

Komentarze

 1. Jest śliczna, faktycznie wprost idealna do koszyczka. Podpowiedz proszę, gdzie można znaleźć schemat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przesłałam na maila, który znalazłam na Twojej stronie. Nie mam linka do tego wzoru, dlatego nie zamieściłam go w poście.

   Usuń
 2. Bardzo ładna! Super będzie prezentować się na koszyczku:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam :) tulipanki są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka wiosenna, tulipanowa serwetka na pewno cudnie będzie wyglądać w koszyczku wielkanocnym :) Jak to się mówi szewc bez butów chodzi - ja pewnie znów zostanę bez własnoręcznie wykonanej serwetki bo braknie mi czasu :P
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna 😄 wielkanocna serwetka. Proszę o informację gdzie znajdę schemat

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna 😄 wielkanocna serwetka. Proszę o informację gdzie znajdę schemat

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna serwetka ;) Bardzo delikatna i gustowna ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz